Jarní bazárek

Zveme na Jarní bazárek
13. dubna od 15. do 18. h.

Více

ZŠ TGM Otrokovice

Vánoční bazárek (12. 12. 2019)

Jako každý rok, tak i letos, se na naší škole uskutečnila oblíbená akce Vánoční bazárek. Největší poděkování patří samozřejmě dětem, které se velice pilně snažily. Výsledkem jejich snahy byla celá řada krásných výrobků. Je třeba také poděkovat pedagogům za pomoc žákům s jejich výrobky. Tentokrát se k tradičním výrobkům dětí přidaly i novinky- cukrová vata, batikovaná trička a další. Na Vánočním bazárku ocenili tuto práci rodiče a další příznivci naší školy. Těmto všem velice děkujeme, protože bez nich by to rozhodně nešlo!

V letošním roce se naše škola rozhodla přispět na neziskovou organizaci Dětské centrum Zlín. Tato organizace poskytuje pomoc a podporu dětem a jejich rodinám v situacích, které ohrožují vývoj a zdraví dítěte. Jsme rádi, že můžeme v tomto čase pomoci těm, kteří neměli v životě mnoho štěstí. Další organizací, kterou chceme touto cestou podpořit je Útulek pro zvířata v nouzi Zlín Vršava. Těší nás, že každý rok děti ochotně věnují část výdělku na dobročinné účely.

Zapsala Bc. Lucie Orlovská

« Zpět

Tel. škola: 576 771 650
Tel. jídelna: 576 771 667
Tel. družina: 576 771 665

Adresa: J. Žižky 1355
765 02 Otrokovice

IČO: 75020238