Jarní bazárek

Zveme na Jarní bazárek
13. dubna od 15. do 18. h.

Více

ZŠ TGM Otrokovice

Florbal (25. 11. 2019)

  • dívky – okresní kolo

V úterý 19. listopadu 2019 se zúčastnila děvčata 8. a 9. ročníku naší školy tradičního turnaje AŠSK ve florbalu – okresní kolo. Tento turnaj se konal v tělocvičně ZŠ Mánesova Otrokovice. Děvčata si do své skupiny vylosovala týmy ZŠ Slušovice, Gymnázium Zlín a ZŠ Mánesova Otrokovice. V prvním zápase jsme smolně podlehli týmu ZŠ Slušovice v poměru 1:2. Ani ve druhém zápase se nám proti silnému soupeři z Gymnázia Zlín nepodařilo získat body a prohráli 2:4. Až ve třetím prestižním utkání se nám jako jedinému družstvu na turnaji podařilo porazit pozdější vítězky turnaje děvčata ze ZŠ Mánesova Otrokovice 1:0. Tím jsme se umístily  na sdíleném 4. místě v turnaji.

Rád bych děvčatům poděkoval za velmi dobrý výkon, bojovnost, nasazení a výbornou reprezentaci naší školy.

Turnaje se zúčastnily: kapitánka týmu Karolína Kratochvílová, brankářka Martina Hnaníčková, Amča Čižmářová, Veronika Horková, Barbora Kolajová, Eliška Kučerová, Nikola Sedláková, Daniela Nešporová a Adriana Fusková.

  • chlapci – okrskové kolo

V pátek 22. listopadu 2019 se zúčastnili chlapci 6. a 7. ročníku naší školy turnaje AŠSK ve florbalu – okrskové kolo. Turnaj se konal v tělocvičně 2. ZŠ Napajedla. Hráli jsme celkem 3 utkání. Bohužel již v prvním utkání jsme hloupě prohráli s pozdějším vítězem turnaje 2. ZŠ Napajedla 1:2. Poté jsme již výrazně přidali a postupně porazili 2:1 tým 1. ZŠ Napajedla a poté 3:1 tým chlapců ze ZŠ Tlumačov. Tím jsme vybojovali pěkné 2. místo, ale bohužel dále do okresního kola již nepostupujeme.

Přesto bych rád poděkoval chlapcům za předvedený výkon, vysoké herní nasazení a bezva reprezentaci školy.

Turnaje se zúčastnili: kapitán Michal Odstrčil, brankář Žán Bujor, Jiří Trnka, Dominik Tomeček, Jakub Kotas, Štěpán Gerža, Martin Drozen, Michal Horka, David Řehan, David Dobeš a Jáchym Bořuta.

Zapsal Mgr. Richard Fritscher – trenér a doprovod

« Zpět

Tel. škola: 576 771 650
Tel. jídelna: 576 771 667
Tel. družina: 576 771 665

Adresa: J. Žižky 1355
765 02 Otrokovice

IČO: 75020238