Školní výlet 9. A a 9. B (19. 6. 2019)

Na závěr školního roku i celé školní docházky se třídy 9. A a 9. B vypravily na společný školní výlet do campingu Baldovec.

Z autobusu jsme vystoupili v upraveném areálu kempu v krásné přírodě a po obědě a ubytování v pěkných chatkách jsme se již vrhli do prvních aktivit. A těch bylo opravdu hodně! Během dvou dnů jsme si vyzkoušeli adrenalinové lanové centrum, pobavili jsme se při týmových hrách, vyzkoušeli jsme své síly na horolezecké stěně, prověřili jsme si dobrou mušku při lukostřelbě. Vyvrcholením pobytu byl pro všechny paintball v blízkém lesíku. I přes velké teplo a nepohodlí v ochranných kombinézách se rozvinula napínavá přestřelka. Na závěr naši odvahu prověřilo svezení na lanovce nad areálem. Večerní hodiny jsme prožili společně u táboráku a při opékání špekáčků.

Všem žákům se výlet líbil, odnášíme si nezapomenutelné zážitky a bylo to krásné rozloučení se všemi kamarády a kamarádkami ze školních let.

Zapsala Mgr. P. Herentinová