Opakujeme si společně (31. 1. 2019)

Na konec prvního pololetí si žáci 9. A připravili pro své mladší kamarády z družební třídy 2. A společné opakování znalostí zábavnou a hravou formou.

V tělocvičně si druháci u jednotlivých stanovišť opakovali a upevňovali své znalosti například z českého jazyka, zavzpomínali na stavbu těla ptáků a savců, procvičili si základní poznatky o České republice, doplňovali pojmy z oblasti ovoce, zelenina a obiloviny a také si připomněli, kdo tvoří rodinu a její nejbližší příbuzné. Správné odpovědi jim deváťáci zaznamenávali na kartičky barevnými razítky. Po splnění úkolů měly děti možnost protáhnout se na prolézačkách a vyzkoušet si svou zručnost a obratnost.

Vyvrcholením dvou hodin byl přátelský zápas ve vybíjené.

Společně prožitý čas se všem moc líbil, přinesl nám nové zážitky a přispěl k upevnění pěkného kamarádství mezi třídami.

Za vzornou a pečlivou přípravu patří deváťákům poděkování a pochvala.

Zapsala Mgr. P. Herentinová