Jarní bazárek

Zveme na Jarní bazárek
13. dubna od 15. do 18. h.

Více

ZŠ TGM Otrokovice

Florbal (25. 1. 2019)

Účast našich žáků na okrskovém a okresním kole turnaje mladších žáků ve florbalu

Naši mladí reprezentanti – žáci 4. a 5. ročníku se v pondělí  21. ledna 2019 zúčastnili okrskového kola turnaje mladších žáků ve florbalu. Tento turnaje se konal v tělocvičně ZŠ Mánesova Otrokovice. V prvním zápase jsme se utkali s týmem 1. ZŠ Napajedla, který jsme porazili vysoko 6:1. Ve druhém zápase jsme narazili na tradičního soupeře – tým ZŠ Mánesova Otrokovice. Tento zápas skončil nerozhodně 0:0. A ve třetím zápase jsme podlehli pozdějšímu vítězi týmu ZŠ Trávníky Otrokovice 0:3. Obsadili jsme celkově 2. místo a postoupili tak do okresního kola.

Okresní kolo turnaje se konalo hned za dva dny – ve středu 23. ledna 2019 – v tělocvičně ZŠ Želechovice. Sešlo se zde 6 nejlepších týmů okresu. Hned první zápas skončil cennou výhrou, když jsme v napínavém zápase porazili tým ZŠ Mánesovy Otrokovice v poměru 2:1. Také druhý zápas se nám vydařil a porazili jsme přesvědčivě tým ZŠ Trávníky Otrokovice 3:0. Ve třetím zápase jsme si poradili s týmem ZŠ Komenského Zlín 4:0. Nyní nás čekali další dva soupeři. V napínavém předposledním utkání jsme porazili tým Astra Zlín v poměru 2:1 a v posledním zápase jsme nedali šanci domácímu týmu ZŠ Želechovice, který jsme porazili 3:2. Tím jsme se stali s velkým náskokem a se skóre 14:4 vítězi okresního kola turnaje.

Je pravděpodobné, že naše cesta ještě nekončí a zahrajeme si v krajském kole této soutěže.

Rád bych poděkoval hráčům, žákům naší školy, kteří se o tento bezva výsledek zasloužili a výborně reprezentovali naši školu.

 

Jsou to: kapitán týmu Míša Odstrčil, brankář Žán Bujor, Jirka Trnka, Dominik Tomeček, Štěpán Gerža, Vojta Čambala, Kuba Kotas, Ondra Medek, Jáchym Bořuta a Kuba Horák.

Zapsal Mgr. Richard Fritscher – trenér týmu

« Zpět

Tel. škola: 576 771 650
Tel. jídelna: 576 771 667
Tel. družina: 576 771 665

Adresa: J. Žižky 1355
765 02 Otrokovice

IČO: 75020238