Jarní bazárek

Zveme na Jarní bazárek
13. dubna od 15. do 18. h.

Více

ZŠ TGM Otrokovice

Vánoční bazárek (17. 12. 2018)

Dne 13. prosince 2018 se na naší škole uskutečnila oblíbená akce Vánoční bazárek. Největší poděkování patří samozřejmě dětem, které se pilně snažily při práci na výrobcích. V další řadě je třeba poděkovat pedagogům za pomoc žákům při tvorbě a také mnoha rodičům. Jako v minulých letech, tak i letos se k výrobkům spjatým s Vánoci, přidaly i různé pochoutky. Návštěvníci Vánočního bazárku se mohli zahřát nealkoholickým punčem a čajem a občerstvit se výbornými palačinkami, hot- dogy a dalšími specialitami z rukou dětí. Tuto jejich snahu ocenili rodiče a další příznivci naší školy. Těmto všem velice děkujeme, protože bez nich by to rozhodně nešlo!

V letošním roce se naše škola rozhodla přispět na neziskovou organizaci Dětské centrum Zlín. Tato organizace poskytuje pomoc a podporu dětem a jejich rodinám v situacích, které ohrožují vývoj či zdraví dítěte. Sídlí ve zlínské části Burešov, v Čiperově vile uprostřed lesoparku s několika dětskými hřišti. Jsme rádi, že můžeme v tomto čase pomoci těm, kteří neměli v životě tolik štěstí. Těší nás, že každý rok děti ochotně věnují část výdělku na dobročinné účely.

Zapsala Bc. Lucie Orlovská

 

« Zpět

Tel. škola: 576 771 650
Tel. jídelna: 576 771 667
Tel. družina: 576 771 665

Adresa: J. Žižky 1355
765 02 Otrokovice

IČO: 75020238